ERIK JERKEN. Blommor i vas, olja på duk, signerad Jerke.
| Vollendet | 08 Jul 2025 22:25 CEST |
| Objektsnummer | 4390991 |
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4390991 |
| Endet in | Vollendet |
Ej examinerad ur ram.