LAMPBORD, ett par, med alabasterskiva, 1900-talets andra hälft.
| Vollendet | 27 Jul 2025 22:14 CEST |
| Objektsnummer | 4389242 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ostadiga, skador och materialbortfall på alabasterskivorna, märken, repor, bruksslitage, fläckar.