FERNANDEZ ARMAN. Lila fioler, serigrafi, signerad, numrerad.
| Vollendet | 22 Aug 2025 16:16 CEST |
| Objektsnummer | 4383400 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Oramad.
| Objektsnummer | 4383400 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
Oramad.