STOL, 1700/1800-tal, kopplade ben.
| Vollendet | 14 Jul 2025 21:10 CEST |
| Objektsnummer | 4380382 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersrelaterad slitage, sprickor, sits slagit sig.
| Objektsnummer | 4380382 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |