24. WILHELM KÅGE. Skålar, ett par, Gustavsberg 1925. Dekor i guld av fiskar.
| Vollendet | 20 Oct 2022 |
| Auktionsnummer | 24 |
| Objektsnummer | 2463603 |
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, mindre nagg.