FIRMA SVENSKT TENN. Papperskorg, Stockholm, sannolikt 1960-tal, plåt och mässing, tapetserad med Nautisk Bibliotekskarta.
| Vollendet | 27 Jul 2025 19:18 CEST |
| Objektsnummer | 4379085 |
| Höchstes Gebot | 6 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, bucklor, sannolikt senare tapetserad, pappret med skador och uppklistrat uppochned.