KAFFEKOPPAR, SKÅLAR, 9 dlr., flintgods, 1800- och 1900-tal, lysterdekor.
| Vollendet | 22 Jul 2025 17:06 CEST |
| Objektsnummer | 4378052 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Nagg, sprickor, några koppar missfärgade.
| Objektsnummer | 4378052 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |