SPEGEL, Rokokostil, 18/1900-tal, förgylld dekor.
| Vollendet | 13 Jul 2025 16:09 CEST |
| Objektsnummer | 4377220 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Renoverad, kompletterd nytt glas samt bakstycke.
| Objektsnummer | 4377220 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |