JOSEF FRANK. Golvlampa, Firma Svenskt Tenn, mässing, modell 2148.
| Vollendet | 27 Jul 2025 19:03 CEST |
| Objektsnummer | 4374055 |
| Höchstes Gebot | 7 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage, repor.