AARNE ALANKO (Finland 1896-1968) Stillben med frukt, oljemålning på duk, signerad och daterad -41.
| Vollendet | 07 Jul 2025 21:45 CEST |
| Objektsnummer | 4368972 |
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Något lös duk.