HALLBYRÅ/ bänk, 1900-tal, stämpelmärkt Göteborgs Möbelcentral.
| Vollendet | 09 Jul 2025 20:40 CEST |
| Objektsnummer | 4368058 |
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Renoverad/kompletterad och senare bemålad, repor och bruksslitage förekommer
Schlüssel fehlen.