SIGFRID BENGTSSON. "Tjur", olja på pannå, signerad.
| Vollendet | 24 Jul 2025 17:29 CEST |
| Objektsnummer | 4366444 |
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Oramad, bruksslitage, märken.
| Objektsnummer | 4366444 |
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Oramad, bruksslitage, märken.