SKÅLFAT, Qing-dynastin, sent 1800-tal & PENSELVAS, 1900-tal, porslin med dekor av emaljfärger, vas med karaktärsmärkning undertill.
| Vollendet | 07 Aug 2025 20:51 CEST |
| Objektsnummer | 4365359 |
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Skålfat med nagg.