FRISÖRSTOL FÖR BARN, tillverkare Marttinen, Finland, mitten av 1900-talet.
| Vollendet | 18 Sep 2025 19:37 CEST |
| Objektsnummer | 4357017 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt bruksslitage.
| Objektsnummer | 4357017 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt bruksslitage.