BROSCH, i form av skorpion, silver med cabochonslipade månstenar och onyx, möjligen Ryssland, 1900-tal.
| Vollendet | 22 Jul 2025 20:54 CEST |
| Objektsnummer | 4351988 |
| Höchstes Gebot | 1 007 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Ena onyxögat med skada.