DOCKA. Ginger, 1950/60-tal, med klädskåp och flertalet plagg, hattar och skor.
| Vollendet | 10 Jul 2025 17:06 CEST |
| Objektsnummer | 4350114 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4350114 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
Åldersrelaterat slitage.