CARTIER, "Or Amour Et Trinity", ring, 18 k rodierat vitguld, stämplad Cartier, 750, nr. 01545 P, 1998, franska kontrollstämplar, limited edition.
| Vollendet | 19 Jun 2025 22:49 CEST |
| Objektsnummer | 4349415 |
| Höchstes Gebot | 11 602 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, rodiumsläpp.