JOSEF FRANK. Vägglampor, 1 par, Firma Svenskt Tenn, mässing, modell 2484, med skärmar.
| Vollendet | 27 Jul 2025 18:30 CEST |
| Objektsnummer | 4346232 |
| Höchstes Gebot | 10 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, stommarna med repor och märken, skärmarna med ytsmuts, ej funktionstestade.