NORDISKA KOMPANIET, sängbord, fanerat i mahogny, 1960/70-tal, på fyrdelad pelarfot, detaljer i mässing, låda samt fack, dragring i mässing, brickmärkt.
| Vollendet | 30 Jun 2025 18:01 CEST |
| Objektsnummer | 4345994 |
| Höchstes Gebot | 1 002 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Fläckar, slitage.