PHILIPPE STARCK. Taklampa, "Romeo Moon Suspension 2", Flos.
| Vollendet | 05 Aug 2025 11:11 CEST |
| Objektsnummer | 4345819 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Skärmens plastlock saknas, ytsmuts, båda räfflade skärmar med nagg, upphängningens plastdetaljer med slitage, lampsladden med skador, takkåpan med skador och senare bemålning, ej funktionstestad.