VINCENT BACH. Trumpet, Mercedes II, lackerad mässing, serienummer 435777.
| Vollendet | 17 Jun 2025 16:50 CEST |
| Objektsnummer | 4344822 |
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, stomme med smärre bucklor, enklare funktionstester gjorda.