SOFFA, Duresta, England, klädsel i brunt läder, lösa sitt- och ryggkuddar.
| Vollendet | 13 Jul 2025 22:49 CEST |
| Objektsnummer | 4339651 |
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, skav, repor.
| Objektsnummer | 4339651 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage, skav, repor.