SAMLING BÖCKER, om böcker, bokhantverk mm. På Svenska. ca 232 st.
| Vollendet | 12 Jun 2025 14:04 CEST |
| Objektsnummer | 4336839 |
| Höchstes Gebot | 12 100 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ej genomgånget. Skador och slitage förekommer.