SAMLING BÖCKER, om böcker, bokhantverk mm. På Tyska, ca 200 st.
| Vollendet | 12 Jun 2025 20:52 CEST |
| Objektsnummer | 4336780 |
| Höchstes Gebot | 8 509 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ej genomgånget. Skador och slitage förekommer.
| Objektsnummer | 4336780 |
| Endet in | Vollendet |