EINAR KOHLMANN. Älgar i månljus, olja på duk ,signerad och daterad 1949.
| Vollendet | 12 Jun 2025 17:55 CEST |
| Objektsnummer | 4333881 |
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4333881 |
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Smärre slitage.