PARTI VAPENLITTERATUR, 9 volymer, mestadels rörande skjutvapen, wild west och civil war.
| Vollendet | 06 Jun 2025 22:26 CEST |
| Objektsnummer | 4325968 |
| Höchstes Gebot | 1 105 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage, något solblekta, mindre skador på omslag.