THOMAS DELLERT. "Viva II", kollage, signerad och numrerad 1/5.
| Vollendet | 05 Jun 2025 10:04 CEST |
| Objektsnummer | 4321392 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram, ramens ena hörn med skadat glas.