GOLVLAMPA, etikettmärkt Lilux Stockholm, 1900-talets andra hälft.
| Vollendet | 29 May 2025 18:09 CEST |
| Objektsnummer | 4312242 |
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, något skev, repor.
| Objektsnummer | 4312242 |
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Endet in | Vollendet |