HARALD NOTINI. bordslampa, Arvid Böhlmarks Lampfabrik, 1940/50-tal, Swedish Modern, modell 15491, mässing och alm med textilklädd skärm.
| Vollendet | 29 Jul 2025 13:38 CEST |
| Objektsnummer | 4312162 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor, textilen med skador, SAV garanterar ej funktionen.