TALLRIKAR. 3+1 st, Kina, porslin, 1700 tal, famille rose, emaljfärger, konturerade brätten, dekor av blommor, delvist förgylld.
| Vollendet | 09 Jul 2025 18:31 CEST |
| Objektsnummer | 4306065 |
| Höchstes Gebot | 1 541 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.