SLAGBORD, 1800-tal, enkla grindar, bemålad i röd kulör.
| Vollendet | 05 Jun 2025 17:42 CEST |
| Objektsnummer | 4303731 |
| Höchstes Gebot | 2 242 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersrelaterad slitage, färgbortfall, skiva samt underrede tillhör inte varanda ursprungligen.