ELLEN FAVORIN. Utsikt över Lojo sjö, signerad, olja på pannå.
| Vollendet | 26 May 2025 21:49 CEST |
| Objektsnummer | 4302014 |
| Höchstes Gebot | 600 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Saknar vernissa, åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4302014 |
| Höchstes Gebot | 600 EUR |
| Endet in | Vollendet |