FRANS NYBERG. Helsingforsmotiv, signerad samt i plåten daterad 1952, etsning 22/50 I.
| Vollendet | 04 Jun 2025 19:30 CEST |
| Objektsnummer | 4298815 |
| Höchstes Gebot | 30 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4298815 |
| Höchstes Gebot | 30 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Ej examinerad ur ram.