KARL AXEL PEHRSON. exotiska växter, färglitografi, signerad och numrerad 261/385, daterad -91.
| Vollendet | 28 May 2025 22:57 CEST |
| Objektsnummer | 4295968 |
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.