RESEVÄCKARUR, 1800-talets slut, Frankrike.
| Vollendet | 22 May 2025 15:22 CEST |
| Objektsnummer | 4292168 |
| Höchstes Gebot | 8 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Går ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, glas med skador, lös visare.