SKÅLAR, klarglas med vit- respektive grönfärgad glasmassa, den ena signerad Sofia Bergman, 1900-talets senare del.
| Vollendet | 23 May 2025 13:34 CEST |
| Objektsnummer | 4292038 |
| Höchstes Gebot | 525 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.