NICOLAS De WAEL, Fondica, bordslampa, signerad Fondica France De Wael, förgylld metall.
| Vollendet | 23 May 2025 10:00 CEST |
| Objektsnummer | 4290430 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Skadad lampsockel, slitage, Nikotinskadad.