17. NILS FOUGSTEDT. Bord, Firma Svenskt tenn, Stockholm 1930, skiva i tenn med ben i svartlackerat trä.
| Vollendet | 15 Nov 2022 |
| Auktionsnummer | 17 |
| Objektsnummer | 2491024 |
| Höchstes Gebot | 70 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Skivan med repor och mindre skador, benen med slitage
För konditionsrapport vänligen kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se.