15. BJÖRN TRÄGÅRDH. Satsbord, tre stycken, Firma Svenskt Tenn omkring 1932, alm.
| Vollendet | 15 Nov 2022 |
| Auktionsnummer | 15 |
| Objektsnummer | 2467056 |
| Höchstes Gebot | 50 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, fuktskador
För konditionsrapport vänligen kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se.