2. JOSEF FRANK. Soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 1057, benställning av mahogny, oregelbunden skiva fanerad med rot.
| Vollendet | 15 Nov 2022 |
| Auktionsnummer | 2 |
| Objektsnummer | 2377270 |
| Höchstes Gebot | 35 000 SEK |
| Klubbas | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Mindre bruksslitage
För konditionsrapport vänligen kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se.