EINAR JOLIN. Interiör stilleben, akvarell samt krita, signerad och daterad 1947.
| Vollendet | 15 Jun 2025 15:07 CEST |
| Objektsnummer | 4286591 |
| Höchstes Gebot | 9 675 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram, åldersrelaterad gulnad.