CREDENZA / SIDEBOARD, fanerad i valnöt och valnötsrot, beslag i mässing, dekor av intarisa,1800-talets andra hälft.
| Vollendet | 30 May 2025 18:48 CEST |
| Objektsnummer | 4284244 |
| Höchstes Gebot | 4 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Delvis blekt, märken, torrsprickor, listdelar som släpp, bruksslitage
Schlüssel vorhanden.