PEKKA PIEKÄINEN, ljusstake, sterlingsilver och granit. Platinoro, Åbo.
| Vollendet | 12 Jun 2025 19:54 CEST |
| Objektsnummer | 4282520 |
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, nagg.
| Objektsnummer | 4282520 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage, nagg.