FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.
| Vollendet | 19 Jun 2025 15:40 CEST |
| Objektsnummer | 4278109 |
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken, sneda / lösa ben förekommer.
| Objektsnummer | 4278109 |
| Endet in | Vollendet |