FÅTÖLJ, 1800-talets slut, svarvad ben, fram ben med hjultrissor, klädd i Gocken Jobs "Rabarber" formgiven 1969.
| Vollendet | 14 May 2025 22:55 CEST |
| Objektsnummer | 4277089 |
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, något blekt, skadad klädsel, lagat bakben.