VÄGGUR, 1900-tal, empirestil, förgylld, märkt Robert Engström, Stockholm.
| Vollendet | 13 May 2025 10:33 CEST |
| Objektsnummer | 4271473 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Slitage, ytlig smuts, urtavla med krackelyr och lagning, mindre lagningar, ej funktionstestad, Sav garanterar ej funktionen
Schlüssel vorhanden.