SIRI MEYER. Valdemossa, Mallorca, signerad och daterad -23 teckning.
| Vollendet | 20 May 2025 16:16 CEST |
| Objektsnummer | 4269139 |
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4269139 |
| Endet in | Vollendet |
Ej examinerad ur ram.