MAT/KAFFE/THE-SERVIS, Lotus, porslin, 178 delar, Rörstrand.
| Vollendet | 12 May 2025 10:07 CEST |
| Objektsnummer | 4265303 |
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksskick.
Några del med mindre nagg, någon del med blekt dekor.
Förefaller i fint skick.