FÅTÖLJER, ett par, "Kimo", Ulferts, 1970-tal.
| Vollendet | 06 May 2025 18:22 CEST |
| Objektsnummer | 4256886 |
| Höchstes Gebot | 14 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken, tyg med hål.
| Objektsnummer | 4256886 |
| Endet in | Vollendet |
Slitage, märken, tyg med hål.