IWC, fickur, 14K guld, 1910-tal.
| Vollendet | 26 Jul 2025 18:24 CEST |
| Objektsnummer | 4254474 |
| Höchstes Gebot | 10 667 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och urtavla med spricka.